Android Virusas ” Šnipas “

virusas_android

Naujoji kenkėjiška programa, kuri paveikia  Android prietaisus ” ypač pavojinga, nes gali fotografuoti ar kopijuoti  tekstus taipat skambinti ir siųsti žinutes. Ir visa tai daro kada telefonas išjungtas. Išjungtas kabutėse, nes kai naudotojas nori išjungti telefoną , telefonas parodo tipo tą išjungimo animaciją ir ekranas išsijungia , bet telefonas yra įjungtas, tada ir pradeda savo virusinį darbą.

Šioje klaidingoje išjungimo būsenoje, virusas pradeda kontroliuoti telefoną ir siųsti žinutes, skambinti ar siųsti nuotraukas be jokio leidimo , todėl yra puikus šnipas.

AVG aiškina, kad šis virusas veikia su ankstesnėmis negu LollipopAndroid” versijomis, kad apie 10.000 prietaisų nešiojasi šį virusą, dažniausiai Kinijoje. Saugumo bendrovė rekomenduoja, kad kai paliekate telefoną išjungtą išimti jos akumuliatorių.

-Šaltinis-

komentarų

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SUSISIEKITE

Labas jei turi pasiulymų ar gerų minčių susisiek su mumis.

Sending

©androidplius.com

or

Iveskite savo duomenis

or    

Pamiršote savo duomenis?

Eiti prie įrankių juostos