Android Gudrybės ir patarimai

Kaip ir visuose dalykuose, ir dar šio tipo, kaip, elektronika, prietaisai ir mini programos ir t.t.., Mums reikia šiek tiek laiko prisitaikyti ir mokytis.Visi mes perėjome per tai ir dauguma dar tik yra šiame procese, o gal tik greit bus.Todėl nusprendžiau,palikti jums nedidelį sąrašą su android os nedidelėmis gudrybėmis ir patarimais ,kad galėtumėte kuo daugiau naudos ištraukti iš savo android telefono.Daugumai tai tikriausiai jau labai gerai žinoma,bet visa laik yra žmonių kam tai gali duoti daug naudos.

 

 

1.Tavo kontaktai

Taip, kas savaime suprantama ir buvo aptarta daug kartų, bet niekada nėra per daug kartoti. Žinant, kad norint pasinaudoti 100% “Android”,
reikia turėti Gmail sąskaitą, ir kad įvedus savo duomenis, iškart automatiškai bus sukurta atsarginė kopija su mūsų visais turimais kontaktais ir išsaugoma mūsų Gmail sąskaitoje.
Taip niekada nepamesime mūsų kontaktų sąrašo.Kontaktus galima peržiūrėti ir redaguoti tiesiogiai iš bet kurio PC ir norint įkelti naujus kontaktus iš Gmail nereikia jokio kabelio pagalbos.Tai viskas automatiškai tik reikia internetinio ryšio jūsų telefonui.

2.Išjungti nuspėjamąjį teksto rašymo būdą ar Rašybos klaidų taisymą

Daugumai android naudotojų šie šie rašomieji būdai  labai įkirūs ir maišantys.Tai jai norite juos išjungti reikia padaryti tai>1, Įeiti į “Nustatymai” 2, pasirinkti “Kalba ir įvestis” ir ten jau nuimti ar uždėti varneles,priklausomai nuo ką norite išjungti ir ką įjungti.

3.Protingi įspėjimai su Samsung Galaxy S3

Jai kada neturint telefono rankoje jums skamba o gaunate sms žinutes telefonas jums tai gali pranešti kai tik pajus judėjimą ,kad pvz jį įsimetėte į kišenę ir nematėte praleistų skambučių ar gautų teksto žinučių tai telefonas jums suskambės pats.Jai norite tai įjungti 1, Menu(visos programėlės)>Nustatymai>Judesiai(“Motion”) 2, Įjungti variantą Protingi perspėjimai(“Smart Alert”)

4.Norint padaryti ekrano nuotrauką(capure)

Su Android Froyo reikia paspausti vienu metu mygtuką Grįžti ir Išjungimo/Įjungimo mygtuką ir palaukti 1,2 sekundes ir jūsų ekrano nuotrauka bus padaryta

Su Android Gingerbread užtenkama paspausti įjungimo ir greit grįžimo ar pradžios  mygtukus ir palaikyti apie 1,2 sekundes ir kaptūra išsisaugos į nuotrakų galeriją

Norint padaryti ekrano nuotraukas su planšetėmis turinčiomis Android Honeycomb versiją,pirmiausiai reikia įeiti į “Nustatymai” ir  į “Ekranas” pasirinkti “Ekrano kaptūra” ,kai šis variantas bus įjungtas paspausti  multitask mygtuką ir palaikyti 1,2 sekundes.Tik padarius šia nuotrauką iškart pasirodys viena žinutė klausianti ar darysite daugiau ekrano nuotraukų ir ar  išjungti ankstesnius nustatymus ekrano nuotraukoms daryti. Nuotraukos išsisaugo atminties kortelėje  “/sdcard/Screnshoots“.

Su Android Ice Cream Sandwich versija spausti mygtukus garso sumažinimas ir įjungimas.Palaikyti 1 sekundę,ir ekrano fotografija išsisaugos galerijoje.

5.Išjungti skambučio garsą kai telefonas skamba ir nenorite atsakyti nei numesti skambučio

Tai labai paprasta,reikia tik paspausti pagarsinti ar patylinti ir telefonas nebeskambės ir net nebe vibruos

6.Duoti wi-fi tavo draugams

Jei jus naudojatės internetu per duomenų srautą.Galite pasidalinti internetu ir prie jūsų internetinio srauto galite prijungti kitą telefoną,planšetę ar nešiojamą kompiuterį.Jūsų įtaisą galite paversti į WI-FI modemą.Tai labai paprasta.Įeiti į Nustatymai ,ten kur yra Belaidis Ryšys ir Tinklai paspausti daugiau.Tada paspausti Naud. kaip Mod. ir perk.task. (Naudoti kaip modemą ir perkeliamąjį prieigos tašką).Tada įjungti Perkeliam.”Wi-Fi” prieg task.Ir  jai norite ,kad niekas kitas neprisijungtu prie jūsų Wifi zonos turite įjungti apsaugą tai padaryti ten pat .Paspausti konfigūruoti “Wi-Fi” prieigos tašką.Ir į junkite apsaugą ir tai pat galite pakeisti į jums norimą vardą ir pasirinkti norimą slaptažodį.

Šiam kartui tiek,tesiu rašydamas, tikiusi,kad turėsite iš to naudos.IKI

 

 

 

 

 

komentarai
 1. Daugutis 5 m. ago

  Gal galit padet pas mane ant telefono labai letai dirba su internetu nors prie wifi prisijunges netoli wifi bunu bet vistiek letas veikimas

  • Ernix 5 m. ago

   Gali būti,kad turi atidaręs daug navigacinių langų dėl to ir lėtai veikia, nes isi daugybėje vietų venu kartu

   • Ernix 5 m. ago
    • Sevda 5 m. ago

     diskusijos ir aistros jau amopiusirs , bet paskaičius kitų nuomones , turiu ir aš kai ką pasakyt : >kritikas , tik nereikia taip keiktis . Nesunku atspėt , kad nelabai ką ,,rauki apie OS (operacines sistemas).Geriau pasėdėk tyliai ir pasimokyk rašyt. >Evaldai , nesutinku su nuomone , kad visi langų vartotojai buki , jau ,,perlenkei lazdą . Taip , dauguma jų bijo terminalo , bando paleidinėt .exe failus ir krečia kitas nesąmones(,,Didžiausios Linux vartotojų klaidos Mantas jau rašė apie tai) dėl nežinojimo.Langais naudotis taip pat ne per savaitėlę išmokom.Išvada : be mokslo tamsa , su mokslu prieblanda .Windows 7 nebloga , už Vistą gerokai viršesnė OS.Deja ji milžiniška savo apimtim , ryja nemažai resursų , prikišta nereikalingų progų ir servisų , o kur dar darbastalio spindesys ?O kiek dar programų trūksta , jei tu koks tai ,,specas ? Tada langinės dar išsipūs ! .Jeigu norit , kad 7 win gerai bėgiotų , temtų progas ir žaidimus reikia ir geros geležies kelių branduolių , minimum 4 Gb DDR3 ,1 Gb vaizdo.Tokia OS tikrai ne man .Pagrindinė OS Linux .Jau 2,5 m naudoju LinuxMint 9 versiją , labai retai XP SP3 .Mint paprasta ,lanksti ir greita OS . Taigi nelimpa man windows 7 .

  • Saurabh 5 m. ago

   Sveiki.Mano personali nuoomnė, nes šiuo metu turiu 2OS kompe.Win7- Lgeras microsofto produktas, jei kas neranda skirtumų su vista, tai turbūt naudoja tik tinklalapį atsidaryti ir ofisą. Programų grupavimas taskbare ir pele užėjus parodymas- pagerin darbą, man asmeniškai labai patinka ir patogu.Lyginant su Linux mint KDE 9, kurį dabar turiu arba su Ubuntu- visų pirma aplinkos išvaizda linuxų geresnė, nežinau kas per šriftas Ubuntu yra, nesigilinu, bet atrodo žymiai maloniau akims jos nepavargsta. Linuxuose nereikia- ANTIVIRUSINĖS, ANTIROOTKIT, ANTIŠNIPINĖJIMO ar normaliai dirbant galima išsivversti ir be ugniasienės. Tai laaaaaabai dideli privalumai. Man patinka linuxuose out of box multidesktopas.O šiaip, esmė yra pati didžiausia kainoje. Todėl nematau ką čia lyginti.

 2. lol 5 m. ago

  Kodel man neina parsisiusti nieko is google play raso kad savo irenginyje nepasiekiu balto pirkiniu krepselio gal zinot ka dart kad pasiekciau? pls labai reikia pagalbos!

  • Kotryna 4 m. ago

   Man lygiai tas pats

 3. Austeja 5 m. ago

  Niekas man šioje svetainėje neatsako: http://androidplius.lt/pasiulyk-tema-o-paklausk/ todėl klausiu čia, ir tikiuosi pagaliau sulaukt atsakymo. Norėjau paklausti ar Lietuvoje pirktame Samsung galaxy s3 telefone yra kasnors valdoma balsu? Kokios nors programėlės ar dar kas, ar visiškai nieko balsu nenuveiksi?

  • Ernix 5 m. ago

   Samung S3 atsako 8 kalbomis! Britų anglų, Amerikos anglų, italų, vokiečių, Viduržemio jūros regiono, Lotynų Amerikos, Ispanijos ir Korėjos.
   Tikriausiai lietuviskai nekalbes niekad :)

  • Adullah 4 m. ago

   Kiek girdėjau, mynėto kalendoriaus sioblmiai buvo neteisingai žmonių įsiaiškinti Manau, kad tai tik skaičių pasikartojanti kombinacija kuri gazdina prietaringus žmones

 4. Anonimas 5 m. ago

  Dabar planuoju pirkti telefona, kaip manot ar Samsung galaxy s3 būtų geras pasirinkimas? Gal galite parašyti pagrindinius šio telefono pliusus ir trūkumus? Ačiū labai

  • Ernix 5 m. ago

   mano manimu geriausias android telefonas , kuris egzistuoja,vien tik dėlto tau patariu pirkti, greičiausias, visiškai pilnas ir turi geriausią ekraną.

   • Anonimas 5 m. ago

    O kiek mazdaug baterija laiko?

   • Imran 5 m. ago

    Come on just cause iPhone was out first doesn’t make it better. I mean camaven discovered fire by rubbing sticks together that doesn’t make it better than a lighter. If you like iPhone get an android and download an iPhone theme. And then you’ve got an iPhone in your app drawer. Lmao

    • Erol 4 m. ago

     Thanks for sharing surepb informations. Your site is so cool. I am impressed by the details that you have on this blog. It reveals how nicely you understand this subject. Bookmarked this website page, will come back for more articles. You, my friend, ROCK! I found simply the information I already searched everywhere and simply couldn’t come across. What an ideal web-site.

    • click here 4 m. ago

     Super jazzed about getting that know-how.

  • deividas 4 m. ago

   o s2 kaip?

 5. Anonimas 5 m. ago

  Sveiki,norejau paklausti,kaip irasyti (ikelti) Skype i galaxy s3 ? atsisiunciau is interneto skype failiuka,skirta androidams skype ir kaip galeciau ji isirasyti i telefona ? Aciu

 6. Anonimas 5 m. ago

  Sveiki,ka daryt neina parsiust jokios programos is google play parduotuves i google android tablete…kas cia per nesamone raso kad serverio klaida…

  • Nico 5 m. ago

   The only settings are twtietr username/password and they can be found by clicking the standard menu button. The picture with the phone and bubble is an example image, it should show the image you choose or take in it’s place.

  • Anonimas 4 m. ago

   Nėra ryšio Todėl taip ir rašo.. :)

 7. justina 4 m. ago

  Kodel man tableteje HS-7DTB4 neatidaro google play parduotuves?raso kad ji sustojo

 8. Gabrielė 4 m. ago

  Sveiki. Turiu note 2. Iškilo problemėlė. Nebeatidaro google play partuotuvės. Ką daryti?

  • Gabrielė 4 m. ago

   arba dar meta “procesas com.google.process.gapps sustabdytas”

 9. Anonimas 4 m. ago

  Sveiki,turiu galaxy s4 ir niekaip nesusigaudau kaip reikia išjungti sms rašymo garsą. Padėkit!

  • Joes 4 m. ago

   The 2 of us truly like this post.It appears like you will have put quite a lot of efort into your blog and human race needs way more like this these days. i don’t have an eromnous deal in retort,i just wished to inform effectively done.fantastic article.I never consider that.

 10. Augustas 4 m. ago

  Sveiki turiu Angliška Samsung S3 ir nežinau kaip pajungti Wifi, dar galėtumėt padėti su Lietuviškomis raidėmis nes neina isirašyt + Nemoku ištrinti bet kokių programu .
  .

 11. Rasav 4 m. ago

  Galaxy s4 ekranas “nuejo”.. ar yra galimybe is telefono istraukti kontaktus?

 12. Giedrė 4 m. ago

  Sveikuciai,as turiu samsung galaxy s3 mini. Turiu tokia problema, kai paspaudziu ant pranesimu tai ju nerodo ir ismeta lentele pranesimai sustabdyti. Gal zinot del ko neveikia? Patarkit ka daryti?

 13. laura 4 m. ago

  Sveiki, jau susiduriu su sia problema antra karta is po nakties….telefone dingsta sis dalykas: kai gauni sms, ar naujiena virsutiniame lauke, jo neina nuleisti…gal galit padet? pirma karta telefona grynai perrasiau..antra karto daryt to nenoriu…domenys visgi …

 14. Barbora 4 m. ago

  Turiu Samsung galaxy y young ir netyčia paspaudžiau , kad vos tik atsiranda naujinys išsykio atnaujinti tą programą. Man tie naujiniai visą sąskaitą išima. Visur ieškojau kaip išjungti , bet naradau. Prašau pasakykite kas žino kai automatinius naujinius išjungti.

  Būsiu labai dėkinga.

 15. galaxis 4 m. ago

  Kas per nesamone, telefone 4GB sd kortele, vietos sociai bet neina parsisiust zaidimu, raso kad nera pakankamai vietos

 16. Mykolas 4 m. ago

  Sveiki, turiu klausima kaip padaryt kad apps’ai neatsinaujintu automatiskai o prasytu mano leidimoi ir kad pvz zaidimai nemetitu priminimu visokiu kad zaisciau juos? Isnarsiau visus settings niekur neradau. Isanksto aciu uz atsakyma.
  P.S. Jelly bean 4.3

 17. Lina 4 m. ago

  Gal galite man padeti
  Turiu sony xperia L bet kai noriu perkelti nuotraukas i kompa tai nerodo jokiu prietaisu prijunktu prie kompiuterio nesuprantu kodel gal kokia programa reik atsisiusti?

  • Nerijus 4 m. ago

   Sony PC Companion Aš naudoju šitą. Puikiai veikia 😉

 18. andrius 4 m. ago

  Ką reikia spausti kad sony z nufotografuotu ekraną?
  Dėkui iš anksto.

 19. Egle 4 m. ago

  Turiu Galaxy S4 ir nebeina parsisiust ir issaugot jokiu failu ar nuotrauku raso “internetas sustabdytas” . Anksciau buvo viskas gerai.

 20. bee 4 m. ago

  Laba diena, turiu Samsung galaxy 3 plansa ir neiseina per Google play isikelti programas. kaip jas ikelti? ar galima per nesiojama Samsung kompa?

 21. Vitalija Darius 4 m. ago

  turiu antroyd 4.0 tablet. naujas .issikrove ir daugiau neuzkrauna dega uzrasas androyd .ka daryt?

 22. Reikia pagalbos 3 m. ago

  Pas mane android telefonas, ir as netycia paspaudziau sustabdyti google play ir dabar nezinau ka daryti nes neveikia programa, padekite labai reikia

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SUSISIEKITE

Labas jei turi pasiulymų ar gerų minčių susisiek su mumis.

Sending

©androidplius.com

or

Iveskite savo duomenis

or    

Pamiršote savo duomenis?

Eiti prie įrankių juostos